Odważnie!

„… bo do odważnych świat należy!”
Tak więc po dwóch miesiącach tajemniczego milczenia – niektórzy mówią, że tak długi czas na blogu w czasach gdy to na Facebooku „publikuje się” posty co najmniej kilka razy dziennie, to śmierć bloga – w końcu dajemy o sobie znać.
A propos Facebooka – to właśnie już 3 dni temu tam się zaczęło i wiatr od tej burzy przywiał nas tu. O co chodzi? O nasz start w konkursie „Miej odwagę” Memoriał Piotra Morawskiego. W konkursie do wygrania sfinansowanie zgłoszonej wyprawy.
„- Ale jakiej wyprawy”  – zapyta ktoś
Tak właśnie – stąd ta burza. Nie pisaliśmy Wan jeszcze o naszych tegorocznych planach i tak niespodziewanie ten konkurs gdzie oto wszystko się wyjaśniło.
„Między Kaspijskim a Bajkałem” – tak się będzie nazywać nasza podróż.2014'''''

Nasza trasa jest zaledwie zarysem, ale będzie oscylować w okolicach ważnych historycznych szklaków komunikacyjnych. W tych okolicach Aleksander Wielki Macedoński przechodził ze swoimi wojskami rozszerzając swoje imperium na wschód. Tymi drogami przemieszczali się kupcy w ramach Jedwabnego Szlaku. Zbliżoną też trasą podróżował jeden z wielkich podróżników jacy chodzili po tej ziemi, a mianowicie Marco Polo! Pewnie na przestrzeni wieków wiele interesujących historii widziały te gościńce, czemu i my mamy ich nie spróbować… Tego też chcemy doświadczyć i wierzymy, że z Bożą pomocą nam się to uda! 🙂

Zapraszamy do głosowania i udostępniania dalej:
http://www.miejodwage.pl/glosuj.php?!=ziemia&id=270

Na facebooku na bieżąco będziemy informować o postępach, a także będzie tam codzienna garść informacji o tym jakie cuda natury czy architektury na nas w tej wyprawie czekają. Tak więc zapraszamy!
https://www.facebook.com/Wedrowniccy

Comments are closed.

Post Navigation